Faqja Kryesore

 

Text Box: KUJDES!!! 


  	AKDIE informon tė gjithė subjektet pėrdorues tė pronėsisė artistike, tė cilėt gjatė veprimtarisė sė tyre tregtare, pėrcjellin interpretimet / ekzekutimet e artisteve kanė detyrimin ligjor tė kryejnė pagesėn nė menyrė vullnetare.


  	AKDIE informon se e vetmja mėnyrė pagese e ligjshme dhe qė do tė pranohet nga agjensia ėshtė nepėrmjet llogarisė bankare nr.2800164912 Banka Raiffeisen dhe fatura tatimore me TVSH.


	Ēdo pagesė tjetėr e kėrkuar nė formė ndryshe nga pagesa bankare, ėshtė e paligjshme.

.	AKDIE ju fton tė mos bini pre e mashtrimeve dhe tė denonconi ēdo rast abuziv tek Agjensia AKDIE, pranė ZSHDA dhe organeve te ndjekjes penale.

© VisualING 2009

                 ANTARESOHUNI !

TE GJITHE JU ARTISTE DUHET TE ANTARESOHENI PRANE NESH DHE E DREJTA MBI VEPRAT TUAJA ARTISTIKE DO TE MARRIN RESPEKTIN DHE VLERAT QE I TAKOJNE.

 

Plotesoni formularet prane zyres tone.